Jdi na obsah Jdi na menu
 


2017

ZÁŘÍ ŘÍJEN
2. SO   1.NE 

 

3. NE ​ZKOUŠKY - rozhodčí p. Čákora 7.SO

 

9.SO   8.NE

 

10.NE Novotný 14.SO

 

16.SO  

15.NE

 

17. NE

Urban                         

21.SO

 

23.SO Ťujík - nutnost se nahlásit dopředu 22.NE  
24.NE brigáda, poté výcvik Baláková 28.SO  
30. SO  

29. NE

Brigáda

 

ČERVENEC SRPEN
1. SO Brigáda 5.SO 

 

2. NE ​Hladíková 6.NE

Kmošek 

8.SO Brigáda 12.SO

 

9.NE Baláková 13.NE

Hladíková

15.SO  

19.SO

výcvik pro "zkouškaře"

16.- 21.

              SOUSTŘEDĚNÍ               

20.NE

 individuální výcvik

22.SO   26.SO  
23.NE Novotný  27.NE Hladíková
29. SO  

 

 
30. NE Urban    

 

KVĚTEN ČERVEN
6. SO   3.SO 

Brigáda

Ukázka Čtyřkoly

7.NE Urban - výcvik se stopami 4.NE

Novotný

13.SO Ivetky memoriál propozice 10.SO

Brigáda

Ukázka Mukařov

14.NE Individuální výcvik 11.NE

Baláková

20.SO  

17.SO

Ukázka Vysoká Lhota

21.NE

Novotný                            

18.NE

Urban                

27.SO   24.SO Ťujík + Baláková
28.NE Baláková 25.NE Novotný

 

BŘEZEN DUBEN
4. SO

mimořádka + trénink na závody
(bez tabulky, od 9 - 13), placený trénink

1.SO 

 

5.NE ​Brigáda 2.NE

Novotný 

11.SO Zimní závod beze stop 8.SO

 

12.NE výcvik není 9.NE

Zkoušky - rozhodčí paní Mikulecká

18.SO  

15.SO

Ťujík + Baláková

19.NE

Novotný                               

16.NE

Novotný                    

25.SO Ťujík + Baláková 22.SO Brigáda
26.NE Kmošek 23.NE individuální výcvik
   

29. SO

 
    30. NE Urban

 

LEDEN ÚNOR
1. NE 

výcvik není 

4.SO 

 

7.SO 5.NE

Urban

8.NE sranda závod 11.SO

 

14.SO   12.NE

Novotný               

15.NE Novotný

18.SO

 

21.SO

                               

19.NE

Kmošek                                        

22.NE Hladíková 25.SO Ťujík + Baláková
28.SO Ťujík + Baláková 26.NE Hladíková
29.NE Kmošek    

 

2016

LISTOPAD PROSINEC
5. SO  

3.SO 

 
6. NE 

brigáda 

4.NE 

Baláková

12.SO 10.SO 

                        

13.NE Zkoušky - rozhodčí pí. Mikulecká 11.NE

brigáda 

19.SO   17.SO

Urban                          

20.NE Baláková

18.NE

výcvik není 

26.SO

výroční schůze ve 14:00 hod.                                    

24.SO

  VÁNOCE                                         

27.NE  výcvik není  25.NE

výcvik není 

    31.SO  

 

 

ZÁŘÍ ŘÍJEN
3. SO  

1.SO 

 
4. NE 

Horáčková

2. NE  Hladíková
10.SO 8.SO 

                        

11.NE Hladíková 9.NE

Baláková

17.SO brigáda od 9:00 hod.  15.SO

závod se stopami   - ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2                               

18.NE Zkoušky - rozhodčí p.Tišl

16.NE

-

24.SO

od 9:00 hod. - Ťujík + Baláková (100-150 Kč)

22.SO

  

25.NE  Urban 23.NE

Hladíková

    29.SO  
    30.NE Horáčková

 

ČERVENEC SRPEN
2. SO  

6.SO 

 
3. NE 

H​oráčková

7. NE  Horáčková
5. ÚT od 9:00 hod. - Ťujík + Baláková (100-150 Kč) ​ 13.SO 

od 9:00 hod. - Ťujík + Baláková (100-150 Kč) ​                                       

9.SO Seminář 14.NE

 

10.NE    20.SO  
16.SO Brigáda od 9:00 hod. (rukavice, lopatu, krumpáč, hrábě)

21.NE

Urban

17.-22. 

Soustředění (stopy, poslušnost, obrany) - spaní ve stanech

27.SO

 

 
 
23.SO    28.NE

Hladíková

24.NE individuální výcvik    
30.SO      
31.NE Hladíková    

 

KVĚTEN ČERVEN
1. NE  Horáčková

4.SO 

 
7. SO 

od 9:00 hod. - Ťujík + Urban (100-150 Kč) 

5. NE   zkoušky
8. NE   11.SO 

                                                                               

14.SO Ivetky Memoriál - místo konání je ZKO Pyšely 12.NE

 Hladíková

15.NE    18.SO  
21.SO   19.NE

 Brigáda

22.NE  Baláková   25.SO od 9:00 hod. - Ťujík + Baláková (100-150 Kč) ​
28.SO    26.NE

Baláková 

29.NE Hladíková    

 

BŘEZEN DUBEN
5. SO  od 9:00 hod. - Ťujík + Horáčková (100-150 Kč) 

2.SO 

 
6. NE 

od 9.hod. brigáda + od 13.hod. trénink na závody                 

3. NE Horáčková 
12.SO Závody 9.SO

BRIGÁDA          

13.NE Hladíková 10.NE zkoušky   
19.SO    16.SO  9:00 hod. - Ťujík + Urban (100-150 Kč) 
20.NE Baláková  17.NE od 9:00 hod. trénink na závody v Zárybech na cvičáku ZKO Polerady s Jindrou Urbanem
26.SO    23.SO Urban 
27.NE  Urban 24.NE

Hladíková

nebo možnost závody ZKO Polerady

 

LEDEN ÚNOR
2. SO   

6.SO      

od 9:00 hod. - Ťujík + Horáčková (100-150 Kč)   
3. NE  Baláková                           7. NE  
9. SO od 9:00 hod. - Ťujík + Urban (100-150 Kč) 13.SO               
10.NE   14.NE Hladíková
16.SO    20.SO  
17.NE Hladíková 21.NE Baláková
23.SO    27.SO  
24.NE     Horáčková 28.NE

Urban - interni zavod pro cleny + vyslovne zvane 

30.SO      
31.NE

Urban   

   

 

2015

LISTOPAD PROSINEC
1.   5.  
7. zkoušky                            6. Horáčková
8. výcvik odpadá 12. členská schůze                 
14.   13. individuální výcvik 
15. Horáčková 19.  
21.   20. Hladíková
22. BRIGÁDA 26.  
28.       27.    Horáčková
29. Seminář p.Machová (300 Kč/ pes)    

 

ZÁŘÍ ŘÍJEN
5.   3.  
6. Horáčková 4.                             
12.   10.  
13. zkoušky 11.  
19.   17.  
20. Urban 18.  
26.   24.  
27. Paleček  (Chochola) 25.  
    31.  

 

ČERVENEC SRPEN     
4.   1.  
5. Brigáda 2.   Urban                                     
11.   8.          
12. výcvik se nekoná 9. Horáčková
13.-18. soustředění 15.  
19. výcvik se nekoná 16. Paleček
25.   22.  
26. výcvikář bude upřesněn 23. Chochola
    29.  
    30. Horáčková

 

KVĚTEN ČERVEN
2.       6.                           
3. Horáčková 7. zkoušky IPO
9.   13.  
10. Brigáda 14. individuální výcvik
16. Ivetky memoriál 20.  
17. Chochola 21. Urban
23.   27.  
24. Chochola 28. zkoušky KJ Brno  
30. Ukázka Zlatníky    
31. Ukázka Pyšely    

 

BŘEZEN DUBEN
                                                4. Kurz pro začátečníky od 15.00                 
1. Hladíková 5. Urban 
7.   11.  
8. Urban + BRIGÁDA 12. Horáčková         
14. Zimní závod beze stop             18.  
15. Výcvik zrušen  19. Zkoušky NZŘ
21.   25. Paleček
22. Paleček 26.  
28.      
29. Chochola     

 

LEDEN ÚNOR
3.                       1. Hladíková                     
4. Sranda závod 7.  
10.   8. Paleček
11. Urban                                 14.                                         
17.                                         15. Urban
18. Hladíková 21.  
24.   22. Horáčková
25. Horáčková 28.  
31.